Kran wylewka Comet do przyczepy kempingowej kampera zimna woda
Opis
Kran do przyczepy kempingowej kampera Comet London Biały
Kran, wylewka London przyciągają wzrok w Twojej kuchni i łazience. Wylewkę można złożyć, dlatego te krany nadają się do wysokości montażu poniżej 40 mm (zlewozmywaki ze składaną pokrywą).
Z mikroprzełącznikiem.
Maksymalne natężenie prądu 3A
Marka: Comet
Otwór montażowy: 22 mm
Wysokość montażowa: 40 mm
Kolor: biało / szary
Ciśnienie max: 1,5 bar
Podłączenie: zimna woda, wąż 10mm
Długość wylewki: 150 mm
Wyprodukowany w Niemczech
Dane techniczne
| Producent | Pompy-komety |
| Długość | 85.0 |
| Marka | Kometa |
| Nazwa pomocnicza | Kran londyn |
| Szerokość | 185.0 |
| Waga brutto | 0,14 kg |
| Waga netto | 136g |
| Wysokość | 40.0 |
| Kolor | Jasnoszary |
| Kolor drugi | Biały |
| Wymiar pakowania | 24,9 × 8,8 × 5,4 cm |
| Materiał | Plastikowy |
| Maksymalne ciśnienie | 1,5 bara |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 22mm |
| Rodzaj przyłącza | Kometa b |
| Wysokość instalacji | 40mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się