Kran prysznicowy prysznic Perfect Hobby Chrom Barwig
Opis
Kran Prysznicowy Perfect 2000 do przyczepy kempingowej kampera
Marka: Barwig
Producent: Niemcy
Kolor: Chrom
Otwór montażowy: 27mm
Wysokość po złożeniu: 40mm (mieści się pod pokrywy zlewów)
Z mikroprzełącznikiem.
Maksymalne natężenie prądu 3A
Ciśnienie max: 3 bar
Przyłączenie na wąż: 10mm
Gwint do węża: 3/8''
Precyzyjnie regulowana ilość wody, odporna na gorącą wodę, automatyczne przełączanie do 3 A
Kran montowany min. w Hobby
Dane techniczne
| Producent | Barwig |
| Marka | Barwig |
| Nazwa pomocnicza | Bateria jednouchwytowa perfect ehm |
| Waga brutto | 0,12 kg |
| Waga netto | 120g |
| Kolor | Biały |
| Kolor drugi | Złoto |
| Wymiar pakowania | 10,8 × 9,6 × 7,4 cm |
| Materiał | Plastikowy |
| Maksymalne ciśnienie | 3 bary |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 27mm |
| Rodzaj przyłącza | Przelotka |
| Wysokość instalacji | 40mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się