Korek kapsel zaślepka zaczepu Winterhoff WS 3000
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Al-ko |
| Marka | Winterhoff |
| Nazwa pomocnicza | Czapka |
| Szerokość | 85.0 |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 52g |
| Wysokość | 39.0 |
| Wymiar pakowania | 16,6 × 13,4 × 3,1 cm |
| Długość | 113.0 |
| Rodzaj / model | Ws 3000 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się