Korba podpory nogi klucz 19mm 760mm AL-KO
Opis
Klucz do wyciągania korby rozmiar 19 ZN12A.
Dane techniczne
| Producent | Al-ko |
| Długość | 14.0 |
| Marka | Winterhoff |
| Nazwa pomocnicza | Korba ręczna |
| Szerokość | 14.0 |
| Waga brutto | 0,68 kg |
| Waga netto | 1 kg |
| Wysokość | 12.0 |
| Wymiar pakowania | 79×16×5 cm |
| Długość | 760.0 |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się