Korba okna Fiamma vent
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Uchwyt do otwierania |
| Szerokość | 83.0 |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 16g |
| Wysokość | 51.0 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 12,1 × 8,3 × 5,1 cm |
| Długość | 121.0 |
| Rodzaj / model | Odpowietrznik 40 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się