Korba movera Truma
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Wałek obrotowy na sworzeń napędowy |
| Waga brutto | 0,29 kg |
| Waga netto | 288g |
| Wymiar pakowania | 16,6 × 2,1 × 1,9 cm |
| Długość | 21.0 |
| Rodzaj / model | Mover sr, truma mover s |
| Średnica | 166.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się