Korba markizy Fiamma S 51 cm klucz markiza
Opis
S 51 cm: Idealny do minivanów,
M 123 cm: Idealny do kamperów i przyczep kempingowych, może być przycięty na długość, p>
L 154 - 250 cm: Idealny do wysokich samochodów kempingowych i markiz dachowych,
Typ: S 51 cmMateriał: Aluminium
Długość: 51 cm
Rozmiar po spakowaniu: 4 65 65 2 2 cm
Waga: 300 g
Kod producenta: 01756B01A
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Aluminiowa korba ręczna |
| Waga brutto | 0,4 kg |
| Waga netto | 300g |
| Wymiar pakowania | 65×4×2cm |
| Długość | 51.0 |
| Rozmiar ogólny | S |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się