Korba do bagażnika Lift 77
Opis
Praktyczna korba ręczna, odpowiednia do Twojego bagażnika rowerowego Fiamma Lift 77.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Długość | 2.1 |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Korba ręczna |
| Szerokość | 19.0 |
| Waga brutto | 0,5 kg |
| Waga netto | 480g |
| Wysokość | 102.0 |
| Wymiar pakowania | 111×25×3,5 cm |
| Rodzaj / model | Winda 77 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się