Końcówka zaślepka Fiamma Premium
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Osłona szyny rail premium |
| Szerokość | 113.0 |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 12g |
| Wysokość | 33.0 |
| Kolor | Szary |
| Wymiar pakowania | 12,1 × 12 × 2,6 cm |
| Długość | 145.0 |
| Rodzaj / model | #Pro prem., pro c prem., 200 d, 200 dj, 200 dj fiat ducato, 200 dj sprinter & crafter, 200 dj maste |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się