Końcówka z oczkiem stelaża system Easysystem
Opis
Nadaje się do easysystem.
Dane techniczne
| Producent | Linia aluminiowa |
| Marka | Alu-line |
| Nazwa pomocnicza | Oczko |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 38g |
| Wymiar pakowania | 10,3 × 5,9 × 3,6 cm |
| Średnica | 28.0 |
| Materiał | Plastik, stal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się