końcówka do ziemi
Opis
Wykonany z czarnego plastiku na maszty namiotowe.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Końcówka do ziemi |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 7g |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 4 × 3,7 × 3,3 cm |
| Średnica | 25.0 |
| Materiał | Plastikowy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się