Komplet wrzeciona
Opis
Pakiet wrzeciona kompletny do aktywnego systemu manewrowania easydriver. Może być używany z lewej i prawej strony.
Dane techniczne
| Producent | Reich ltd |
| Długość | 7.5 |
| Marka | Łatwy kierowca |
| Nazwa pomocnicza | Kompletny pakiet wrzecion |
| Szerokość | 21.5 |
| Waga brutto | 0,41 kg |
| Waga netto | 384g |
| Wysokość | 3.0 |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 21,5 × 7,5 × 3 cm |
| Rodzaj / model | Łatwy sterownik aktywny |
| Materiał | Metal |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się