Kompas z płytą nośną i kompasem turystycznym
Opis
Obudowa kompasu jest wypełniona olejem, aby zwilżyć wagę. Zapewnia to łatwiejszy i dokładniejszy odczyt. Ze szkłem powiększającym i oczkiem do mocowania. Plastikowa obudowa.
Dane techniczne
| Producent | Heusser |
| Marka | Heusser |
| Nazwa pomocnicza | Kompas namiarowy i turystyczny |
| Waga brutto | 0,14 kg |
| Waga netto | 60g |
| Wymiar pakowania | 20,9 × 10,1 × 3,1 cm |
| Długość | 5.5 |
| Średnica | 5.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się