Komin spalin Truma Combi 4 6 wylot kpl ZR 80
Opis
Składa się z: części wewnętrznej nasadki, rury wydechowej 1,1 m, rury zasilającej 1 m oraz obejm (bez części zewnętrznej nasady).
Dodatkowo wymagana jest zewnętrzna część osłony ZR 80.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Zestaw kominkowy ścienny |
| Waga brutto | 1,39 kg |
| Waga netto | 348g |
| Rodzaj | Zr 80 |
| Rodzaj / model | Truma combi |
| Grubość ścianki | 20mm |
| Zakres grubości ściany | 20-40mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się