Kombinacja Certisil
Opis
Świeża woda ze studni i źródeł w południowej i wschodniej Europie oraz w tropikach prawie zawsze zawiera wiele bakterii i patogenów. Certisil combina® dezynfekuje świeżą wodę, zbiorniki i rury oraz chroni przed ponownym zanieczyszczeniem. Płynny środek wystarcza do dezynfekcji 1000 litrów wody.
Numer rej. BauA: N-58042
Niedozwolone w Szwajcarii!
Dane techniczne
| Producent | Katadyn niemcy gmbh |
| Marka | Certisil |
| Nazwa pomocnicza | Kombinacja certisil |
| Waga brutto | 0,15 kg |
| Waga netto | 155g |
| Rodzaj | Cc 1000 f |
| Wymiar pakowania | 12 × 4,3 × 4,2 cm |
| Pojemność | 100ml |
| Ostrzeżenia | Uwaga, biocyd, h411 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się