Kombinacja Certisil
Opis
Świeża woda ze studni i źródeł w południowej i wschodniej Europie oraz w tropikach prawie zawsze zawiera wiele bakterii i patogenów. Certisil combina® dezynfekuje świeżą wodę, zbiorniki i rury oraz chroni przed ponownym zanieczyszczeniem. Proszek wystarcza do dezynfekcji 10 000 litrów wody.
Niedozwolone w Szwajcarii!
BauA Reg.-Nr.: N-58043
Dane techniczne
| Producent | Katadyn niemcy gmbh |
| Marka | Certisil |
| Nazwa pomocnicza | Kombinacja certisil |
| Waga brutto | 0,14 kg |
| Waga netto | 137g |
| Rodzaj | Cc 10 000 zł |
| Wymiar pakowania | 9,7 × 4,5 × 4,5 cm |
| Pojemność | 100ml |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie, biocyd, h319, h410 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się