Koło zębate tryb na rurę bagażnika Fiamma Pro
Opis
Tarcze zębate do bagażnika rowerowego Carry-Bike firmy Fiamma.
Dane techniczne
| Producent | Fiamma |
| Marka | Fiamma |
| Nazwa pomocnicza | Podkładka zębata 30 mm |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 30g |
| Kolor | Czarny |
| Wymiar pakowania | 6×6×3cm |
| Rodzaj / model | Pro m, pro c e-bike, pro m (od 2017), pro c (od 2017) |
| Średnica | 30.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się