Koło podporowe mocne guma WINTERHOFF 48mm 150kg
Opis
Koło podporowe / manewrowe firmy Winterhoff.
Oryginał Winterhoff
Max. Obciążenie: 150 kg
Obręcz: stal
Rozmiar koła: 200 x 50 mm
Rura zewnętrzna - 48 mm
Opona: lita guma
Rozmiar paczki: 260 x 620 x80 mm
Waga: 4,5 kg
Kod producenta: 1860897
Dane techniczne
| Producent | Al-ko |
| Marka | Gug |
| Nazwa pomocnicza | Wirnik dyszla |
| Waga brutto | 4,5 kg |
| Waga netto | 4,5 kg |
| Wymiar pakowania | 62×26×8cm |
| Rozmiar ogólny | 200x50mm |
| Materiał | Ukradłem |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Średnica rury zewnętrznej | 48mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się