Kóło podporowe manewrowe 260x85 48mm felga stal
Opis
Do mocowania za pomocą uchwytów zaciskowych, gdzie wysokość jest regulowana w stanie nieobciążonym poprzez poluzowanie urządzenia zaciskowego.
Dane techniczne
| Producent | Gug |
| Marka | Gug |
| Nazwa pomocnicza | Wirnik dyszla |
| Waga brutto | 4,8 kg |
| Waga netto | 4,8 kg |
| Wymiar pakowania | 63×35×13cm |
| Rozmiar ogólny | 260x85mm |
| Materiał | Ukradłem |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Średnica rury zewnętrznej | 48mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się