Kóło podporowe manewrowe 225x70 48mm z wagą Winterhoff
Opis
Skala wskaźnika obciążenia pióra jest ustawiona w taki sposób, że wyświetlana wartość odpowiada w przybliżeniu naciskowi pióra z przodu zaczepu kulowego. W ten sposób użytkownik może łatwo odczytać obciążenie języka swojej przyczepy przed każdą podróżą, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas holowania. Przy regule 100 km/h temat obciążenia podpory jest jeszcze ważniejszy. Ponadto amortyzowany widelec koła zwiększa komfort manewrowania po odłączeniu, ponieważ dętka działa jak amortyzator. Nie jest wymagany wpis TÜV. Waga 0 - 125 kg.
Dane techniczne
| Producent | Al-ko |
| Marka | Winterhoff |
| Nazwa pomocnicza | Wirnik dyszlowy z wyświetlaczem obciążenia pionowego |
| Waga brutto | 6,5 kg |
| Waga netto | 6,5 kg |
| Wymiar pakowania | 80×30×12 cm |
| Rozmiar ogólny | 225x70mm |
| Materiał | Ukradłem |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Średnica rury zewnętrznej | 48mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się