Kóło podporowe manewrowe 225x70 48mm felga stal Winterhoff
Opis
Do mocowania za pomocą uchwytów zaciskowych, gdzie wysokość jest regulowana w stanie nieobciążonym poprzez poluzowanie urządzenia zaciskowego.
Dane techniczne
| Producent | Al-ko |
| Marka | Winterhoff |
| Nazwa pomocnicza | Wirnik dyszla |
| Waga brutto | 5,9 kg |
| Waga netto | 5,9 kg |
| Wymiar pakowania | 61×32×13 cm |
| Rozmiar ogólny | 225x70mm |
| Materiał | Ukradłem |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Średnica rury zewnętrznej | 48mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się