Kóło podporowe manewrowe 200x50 48mm Winterhoff
Opis
z łożyskiem oporowym
Dane techniczne
| Producent | Al-ko |
| Marka | Winterhoff |
| Nazwa pomocnicza | Wirnik dyszla |
| Waga brutto | 4,5 kg |
| Waga netto | 4,5 kg |
| Wymiar pakowania | 65×36×15cm |
| Rozmiar ogólny | 200x50mm |
| Materiał | Plastikowy |
| Maksymalny nacisk | 150kg |
| Średnica rury zewnętrznej | 48mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się