Kołek z haczykiem
Opis
Obszar zastosowania: gleby kamieniste.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Kołek z haczykiem |
| Waga brutto | 0,07 kg |
| Waga netto | 75g |
| Wymiar pakowania | 20,3 × 3,2 × 1,6 cm |
| Długość | 21.0 |
| Średnica | 18.0 |
| Materiał | Żelazo |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się