Kołek PIN movera napędu Truma Go2
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Oprawka |
| Szerokość | 0.4 |
| Waga brutto | 0,01 kg |
| Waga netto | 3g |
| Wysokość | 0.4 |
| Wymiar pakowania | 10 × 8 × 0,6 cm |
| Długość | 2.0 |
| Rodzaj / model | Mover sr, truma mover s |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się