kołek do namiotu
Opis
Szczególnie nadaje się do miękkich podłóg.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Kołek do namiotu |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 60g |
| Wymiar pakowania | 29,5 × 2,2 × 1,8 cm |
| Długość | 30.0 |
| Materiał | Żelazo |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się