kołek do namiotu
Opis
Szczególnie nadaje się do miękkich podłóg.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Kołek do namiotu |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 45g |
| Wymiar pakowania | 22,8 × 2,2 × 2,1 cm |
| Długość | 23.0 |
| Materiał | Żelazo |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się