Kołek do namiotu uniwersalny
Opis
Dzięki stożkowemu kształtowi uniwersalny śledzik nadaje się do różnych powierzchni — niezależnie od tego, czy podłoże jest twarde, czy miękkie.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Kołek do namiotu uniwersalny |
| Waga brutto | 0,06 kg |
| Waga netto | 56g |
| Wymiar pakowania | 23,6 × 2,4 × 2,3 cm |
| Długość | 24.0 |
| Materiał | Żelazo |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się