Kołek do namiotu uniwersalny
Opis
Dzięki stożkowemu kształtowi uniwersalny śledzik nadaje się do różnych powierzchni - niezależnie od tego, czy jest to twarde, czy miękkie podłoże.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Kołek do namiotu uniwersalny |
| Waga brutto | 0,04 kg |
| Waga netto | 35g |
| Wymiar pakowania | 17,9 × 2,1 × 1,9 cm |
| Długość | 19.0 |
| Materiał | Żelazo |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się