kołek 7 mm
Opis
Okrągły specjalny kołek do gleby mieszanej.
Dane techniczne
| Producent | Pp innovative systems gmbh |
| Nazwa pomocnicza | Kołek 7 mm |
| Waga brutto | 0,1 kg |
| Waga netto | 105g |
| Wymiar pakowania | 29,8 × 2,9 × 1,1 cm |
| Długość | 30.0 |
| Średnica | 7.0 |
| Materiał | Ukradłem |
| Wykończenie | Ocynkowany |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się