Kolanko łącznik stelaża 28mm
Opis
Wspornik końcowy do słupów chroniących przed wiatrem z 2 wyjściami.
Dane techniczne
| Producent | Piper gmbh & co. kg |
| Marka | Dudziarz |
| Nazwa pomocnicza | Wspornik końcowy słupka chroniącego przed wiatrem |
| Szerokość | 103.0 |
| Waga brutto | 0,18 kg |
| Waga netto | 180g |
| Wysokość | 103.0 |
| Wymiar pakowania | 12,7 × 10,8 × 2,8 cm |
| Średnica | 28.0 |
| Materiał | Ukradłem |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się