Klucz korba dociągania rolek movera napędu Truma
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Długość | 57.0 |
| Marka | Idź2 |
| Nazwa pomocnicza | Obrotowa dźwignia |
| Szerokość | 4.0 |
| Waga brutto | 0,86 kg |
| Waga netto | 857g |
| Wysokość | 15.0 |
| Wymiar pakowania | 70×16×4 cm |
| Rodzaj / model | Go2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się