Klucz korba dociągania rolek movera napędu Truma
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Dźwignia obrotowa spłaszczona |
| Szerokość | 13.0 |
| Waga brutto | 0,9 kg |
| Waga netto | 900g |
| Wysokość | 3.5 |
| Wymiar pakowania | 65×15×5cm |
| Długość | 58.0 |
| Rodzaj / model | Mover sr |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się