Klucz dociągania movera korba napędu GO2
Opis
Wybierając część zamienną, zwróć uwagę na szczegóły techniczne i informacje o produkcie.
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Idź2 |
| Nazwa pomocnicza | Obrotowa dźwignia |
| Waga brutto | 0,85 kg |
| Waga netto | 0,85 kg |
| Wymiar pakowania | 11,5 × 0,1 × 0,1 cm |
| Długość | 115.0 |
| Rodzaj / model | Idź2 |
| Średnica | 1.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się