Klucz do butli gazowej reduktora Stal Elefant Tool
Opis
Klucz do odkręcania butli gazowej reduktora 5 i 11kg kamper i przyczepa kempingowa
Na koniec narzędzie, za pomocą którego można dokręcić reduktor i odkręcić korek na butlach gazowych 5 kg i 11 kg. Kapturek nie jest już uszkadzany przez szczypce. Najłatwiejsza obsługa.
Materiał: Stal
Dane techniczne
| Producent | Kącik wypoczynkowy weber |
| Nazwa pomocnicza | Narzędzie elephant do regulatorów gazu |
| Szerokość | 4.4 |
| Waga brutto | 0,07 kg |
| Waga netto | 70g |
| Wysokość | 0.3 |
| Wymiar pakowania | 14 × 4,4 × 0,3 cm |
| Długość | 14.0 |
| Materiał | Stal nierdzewna |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się