Klosz lampy lampa przednia pozycyjna Dethleffs
Opis
Klosz lampy pozycyjnej przedniej biała Hella
Wymiary (dł, x szer, x wys,): 77 × 90 × 79 mm
Sprzedawany produkt to sam klosz, bez czarnej obudowy.
Dane techniczne
| Producent | Hella kg |
| Marka | Hella |
| Nazwa pomocnicza | Wymienna soczewka hella |
| Szerokość | 58.0 |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 24g |
| Wysokość | 38.0 |
| Wymiar pakowania | 9 × 7,9 × 7,7 cm |
| Długość | 57.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się