Klosz lampy lampa pozycyjna przednia Hella
Opis
Klosz od lampy pozycyjej
Średnica samego klosza: 74mm
Wysokość: 38mm
Wymiary: 74 × 21 mm
Waga: 30 g
Kod producenta: 9EL 109 208-011
Dane techniczne
| Producent | Hella kg |
| Marka | Hella |
| Nazwa pomocnicza | Wymienna soczewka hella |
| Waga brutto | 0,03 kg |
| Waga netto | 31g |
| Wysokość | 35.0 |
| Wymiar pakowania | 7,4 × 2,1 × 0,4 cm |
| Średnica | 74.0 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się