klips na stół
Opis
Klips na kubki, szklanki, wazony, małe doniczki i wiele innych. Wystarczy przypiąć klips stołowy do krawędzi stołu lub parapetu i umieścić przedmiot, który ma być zamocowany w przewidzianym otworze. Dostępne w różnych kolorach.
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Długość | 31.0 |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Klips na stół |
| Szerokość | 50.0 |
| Waga brutto | 2,85 kg |
| Waga netto | 2,85 kg |
| Wysokość | 16.0 |
| Kolor | Posortowane według koloru |
| Wymiar pakowania | 50 × 31 × 16 cm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się