Klip do stołu
Opis
Klips na kubki, szklanki, wazony, małe doniczki i wiele innych. Wystarczy przypiąć klips stołowy do krawędzi stołu lub parapetu i umieścić przedmiot, który ma być zamocowany w przewidzianym otworze. Dostępne w różnych kolorach.
Dane techniczne
| Producent | Gimex |
| Długość | 8.0 |
| Marka | Gimex |
| Nazwa pomocnicza | Klips na stół |
| Szerokość | 16.5 |
| Waga brutto | 0,11 kg |
| Waga netto | 112g |
| Wysokość | 8.0 |
| Kolor | Biały |
| Wymiar pakowania | 36×20,5×19cm |
| Materiał | Abs akrylonitryl-butadien-styren |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się