Klamka okna Dometic Seitz S6 blokada zamknięcie z przyciskiem Prawa
Opis
Klamka okna Dometic S6 Prawa
Rozstaw otworów 28 mm
Do okna Dometic Seitz S6
Zawartość: 1 szt
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Blokada skrętu |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 15g |
| Wymiar pakowania | 9,8 × 3,5 × 2,8 cm |
| Rodzaj / model | S6 |
| Strona | W prawo |
| Regulacja | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się