Klamka okna Dometic Seitz S6 blokada zamknięcie z przyciskiem Lewa
Opis
Klamka Lewa
Rozstaw otworów 28 mm
Do okna Dometic Seitz S6
Zawartość: 1 szt
Opakowanie: 18 × 11,8 × 3,9 cm
Waga: 30 g
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Blokada skrętu |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 15g |
| Wymiar pakowania | 9,8 × 3,3 × 2,8 cm |
| Rodzaj / model | S6 |
| Strona | Lewy |
| Regulacja | Nie |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się