Klamka okna Dometic Seitz S3 S4 S5 Lewa
Opis
Klamka do okna Dometic Seitz S3 S4 S5
Rozstaw otworów: ok 27mm
VM4 + VM3
dla: S3, S4, S5
Strona: Lewa
D okien skrzydłowych SEITZ S-3
Długość L: 3 cm
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Urządzenie blokujące |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 17g |
| Rodzaj | Vm3 |
| Wymiar pakowania | 8,7 × 5,7 × 4,1 cm |
| Długość | 3.0 |
| Rodzaj / model | S3, s4, s5 |
| Strona | Lewy |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się