Klamka okna Dometic Seitz S3 S4 S5 Prawa
Opis
Klamka do okna Dometic Seitz S3 S4 S5 Prawa
Rozstaw otworów: ok 27mm
VM4 + VM3
S3, S4, S5
Strona: prawa
SEITZ S-3
Dane techniczne
| Producent | Dometic |
| Marka | Dometic |
| Nazwa pomocnicza | Urządzenie blokujące |
| Waga brutto | 0,02 kg |
| Waga netto | 17g |
| Rodzaj | Vm4 |
| Wymiar pakowania | 9,9 × 6 × 3,9 cm |
| Długość | 3.0 |
| Rodzaj / model | S3, s4, s5 |
| Strona | W prawo |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się