Kinkiet lampa 12V LED obrotowa D2 2x 18 SMD
Opis
Mały, bardzo wysokiej jakości punkt natynkowy, z wyłącznikiem. SMD LED. Możliwość przyciemniania. Jedna lampa - 4 wersje. Lumeny: 56–81 lm.
Dane techniczne
| Producent | Frilight ab |
| Długość | 50.0 |
| Marka | Piątek |
| Nazwa pomocnicza | Miejsce zabudowane minitube |
| Szerokość | 80.0 |
| Waga brutto | 0,13 kg |
| Waga netto | 125g |
| Kolor | Srebro |
| Rodzaj | D2 2x18 smd |
| Wymiar pakowania | 8 × 5,5 × 5 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność znamionowa | 1,2w |
| Strona | Budowa |
| Materiał | Aluminium |
| Strumień świetlny w lumenach | 81 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się