Kinkiet lampa 12V LED obrotowa D1
Opis
Minitube D1, z przełącznikiem, 18 SMD.
Dane techniczne
| Producent | Frilight ab |
| Długość | 80.0 |
| Marka | Piątek |
| Nazwa pomocnicza | Reflektor minitube d1 |
| Szerokość | 50.0 |
| Waga brutto | 0,11 kg |
| Waga netto | 110g |
| Wysokość | 67.0 |
| Kolor | Srebro |
| Wymiar pakowania | 13,9 × 13,9 × 5,1 cm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Napięcie nominalne | 12v |
| Pojemność znamionowa | 0,6w |
| Strona | Budowa |
| Materiał | Aluminium |
| Strumień świetlny w lumenach | 59 lm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się