Kanister 12L bez kranu
Opis
Nadaje się do każdej ramy łóżka dzięki niewielkiej wysokości całkowitej. Z tyłu pojemnika znajduje się zamknięcie 3/4".
Dane techniczne
| Producent | Kometa/killian |
| Długość | 445.0 |
| Nazwa pomocnicza | Kanister oszczędzający przestrzeń w szerokich ustach |
| Szerokość | 125.0 |
| Waga brutto | 0,6 kg |
| Waga netto | 602g |
| Wysokość | 260.0 |
| Wymiar pakowania | 42,3 × 21,1 × 14,1 cm |
| Rozmiar ogólny | Din 96 |
| Materiał | Polietylen pe |
| Pojemność baku | 12l |
| Kurek spustowy | – |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się