Kabel przewód panelu sterowania Truma CP Plus 6m Combi 4 /6 / Aventa / iNet / mover
Opis
Przewód komunikacyjny do systemów ogrzewania i klimatyzacji w kamperach i przyczepach kempingowych. Łączy panel Truma CP Plus z kompatybilnymi urządzeniami, zapewniając stabilną komunikację TIN-Bus na długim odcinku 6m. Wtyki po obu stronach ułatwiają szybkie podłączenie bez lutowania.
Najważniejsze zalety
- Długość 6 m
- Gotowe wtyki po obu stronach
- Stabilna komunikacja TIN-Bus
- Zgodność z popularnymi urządzeniami Truma
Specyfikacja
- Zastosowanie: połączenie panelu Truma CP Plus z urządzeniem
- Interfejs: TIN-Bus
- Długość: 6 m
- Złącza: wtyki na obu końcach
- Kolor: czarny
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Kabel magistrali tin |
| Waga brutto | 0,14 kg |
| Waga netto | 112g |
| Wymiar pakowania | 18,5 × 10 × 5 cm |
| Długość | 6.0 |
| Rodzaj / model | Mover s, combi d6, d6 e, cp plus |
| Długość kabla | 6 mln |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się