Kabel przewód do panelu sterowania Truma CP Plus 3m Combi / Aventa / iNet
Opis
Truma przewód panelu sterowania CP Plus 3 m TIN-Bus
Przewód komunikacyjny do systemów ogrzewania i klimatyzacji w kamperach i przyczepach kempingowych. Łączy panel Truma CP Plus z kompatybilnymi urządzeniami, zapewniając stabilną komunikację TIN-Bus na długim odcinku 3 m. Wtyki po obu stronach ułatwiają szybkie podłączenie bez lutowania.
Najważniejsze zalety
-
Długość 3 m
-
Gotowe wtyki po obu stronach
-
Stabilna komunikacja TIN-Bus
-
Zgodność z popularnymi urządzeniami Truma
Specyfikacja
-
Zastosowanie: połączenie panelu Truma CP Plus z urządzeniem
-
Interfejs: TIN-Bus
-
Długość: 3 m
-
Złącza: wtyki na obu końcach
-
Kolor: czarny
Dane techniczne
| Producent | Uraz |
| Marka | Uraz |
| Nazwa pomocnicza | Kabel magistrali tin |
| Waga brutto | 0,07 kg |
| Waga netto | 56g |
| Wymiar pakowania | 10×8×4cm |
| Długość | 3.0 |
| Rodzaj / model | Kombi d6, d6 e, cp plus |
| Długość kabla | 3 mln |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się