Kabel ładujący USB-C
Opis
Do ładowania i obsługi smartfonów, tabletów, telefonów komórkowych, systemów nawigacji, czytników e-booków, aparatów cyfrowych i innych urządzeń elektronicznych ze złączem USB-C. Z wysoce efektywnym konwerterem przełączającym i zintegrowanym zabezpieczeniem przed odwrotną polaryzacją, przeciążeniem i przegrzaniem. Nadaje się do standardowych gniazdek dzięki uniwersalnej wtyczce, którą można obracać o 180°.
Dane techniczne
| Producent | Fawo |
| Marka | Za samochód |
| Nazwa pomocnicza | Kabel ładujący usb-c |
| Szerokość | 6.0 |
| Waga brutto | 0,24 kg |
| Waga netto | 24g |
| Wysokość | 3.0 |
| Wymiar pakowania | 18,5 × 13 × 5,5 cm |
| Długość | 8.5 |
| Długość kabla | 1,8 m |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się