Impregnat do namiotów i przedsionków Imprägnan
Opis
Uszczelnia bawełniane namioty, markizy i plandeki, a także parasole i żagle. Ma efekt hydrofobowy i jest oddychający.
Dane techniczne
| Producent | Dr keddo ltd |
| Marka | Dr keddo |
| Nazwa pomocnicza | Środek do impregnacji namiotów impregnan |
| Waga brutto | 1,07 kg |
| Waga netto | 1068g |
| Wymiar pakowania | 21,6 × 9 × 7 cm |
| Pojemność | 1000ml |
| Ostrzeżenia | H319, h412 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się