Idealny mikser jednouchwytowy
Opis
Precyzyjnie regulowana ilość wody, odporna na gorącą wodę, automatyczne przełączanie do 3 A, obrotowa i obrotowa wylewka. Niektóre z aeratorem. Dostępne tylko z wylewkami lub 30 cm złączem/króćcami węża.
Dane techniczne
| Producent | Barwig |
| Marka | Barwig |
| Nazwa pomocnicza | Idealny mikser jednouchwytowy |
| Waga brutto | 0,34 kg |
| Waga netto | 300g |
| Kolor | Biały |
| Kolor drugi | Złoto |
| Wymiar pakowania | 40×9×9 cm |
| Materiał | Plastikowy |
| Maksymalne ciśnienie | 3 bary |
| Wariant | Na stole |
| Otwór montażowy | 27mm |
| Rodzaj przyłącza | Rura |
| Wysokość instalacji | 40mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Zaloguj się